Ferhatpaşa Mah. G49 Sk. Ataşehir / İstanbul

  Hakkımızda

  Anasayfa » Hakkımızda

  İstanbul’da faaliyet göstermekte olan işletmemiz, popülerleşen hurda alım satım imkanlarını sunan kurumsal bir firmadır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ortaya çıkmakta olan her türlü; hurda, alüminyum, çinko, krom, kablo , kağıt , plastik, bakir ve elektrik tesisat malzemeleri gibi hurda malzemeleri istenilen adreslerden alıyoruz. Çevreye vermiş olduğumuz değer çerçevesinde her bir hurdayı değerlendirmeye alıyoruz ve tekrar kullanıma sunuyoruz.

  Farklı farklı İstanbul ilçelerinden toplamakta olduğumuz toptan hurdaları, donanımlı ve geniş bir yapıya sahip olan tesislerimizde ayrıştırıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetin tüm aşamalarını büyük bir titizlik çerçevesinde yerine getiriyoruz. Bu sebeple; geri dönüşüme kazanması muhtemel en ufak ürünleri bile sizlerin kapısından alarak hayata kazandırıyoruz.Bütçe dostu bir hizmet anlayışı ile âtıl durumdaki tüm plastik karton ve benzer hurdalarınızı ederi bedelinde satın alıyoruz. Hakkıyla bir hizmet yürütüyor ve uzun yıllardan u yana büyük bir ekip ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hayata geçirilmesi mümkün olabilecek her bir hurda malzemenizi çevreye zarar vermemesi için nakit paraya dönüştürüyoruz.

  Hurda makine ve ekipmanlar, kulanım dışı bir durum geldiğinde alt yapımızda yer alan vinç ve forkliftler ile gelip yerinden sorunsuz bir biçimde teslim alıyoruz. Bazen toptan hurda alımı konusunda gelen taleplere cevap veriyor bazen de iş yerinde veya evlerinde orta acıkmakta olan hurdaları satmak isteyen kişilere uygun cevap veriyoruz. Farklı türden müşteri kitlemize en kaliteli ve j-hızlı hizmetleri sunabilmek için firma olarak geçmişten bu yana el ele veriyoruz. İstanbul ili sınırlarında kalmakta olan her bir adrese gidiyor ve yerinden hurda alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kullanmadığınız her türlü eski malzemeleriniz değerinin de bir ücret ile alım yapılarak bütçenize katkı sağlamaktadır.

  Haftanın her bir günü müşteri taleplerine en hızlı şekilde hizmet verebilmek amacıyla işimizin başında bulunuyoruz. Günün herhangi bir vaktinde firmamız ile iletişim kurarak sizlerde adres bilginizi paylaşabilirsiniz. Ekiplerimiz size en kısa sürede ulaşım sağlayarak sadece dakikalar içerisinde eski hurdalarınızı alarak nakit ödemenizi gerçekleştirmektedir. İstanbul hurdacı talepleriniz için siz değerli müşterilerimize sadece bir telefon kadar yakınız.

  Hurda satışlarınız için fiyat teklifi isteyin...
  Tıkla Hemen Ara